Stiri Interne

Vedetele de 1 decembrie pe Instagram. Invazie de ii și tricolor!

Scris de Ana Kozma

Ieri, de 1 Decembrie, mai toți au fost patrioți pe rețelele de socializare. Inclusiv vedetele au postat mesaje de apreciere la adresa țării și au defilat cu tricolorul sau în port popular. Iată câteva dintre aceste mesaje.

Vedetele de 1 decembrie pe Instagram. Invazie de ii și tricolor!

Romanii au sărbătorit ieri Ziua Națională. A fost o zi atipică, la fel ca restul anului 2020. Oamenii au păstrat distanța și nici măcar nu au putut participa fizic la parada militară, așa cum o făceau mereu. Au sărbătorit însă, fiecare, așa cum au știut. Multe vedete au făcut poze cu tricolorul, au îmbrăcat costume tradiționale și au postat pe Instagram mesaje patriotice. Iată aici câteva dintre ele.

Andreea Bănică

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Banica (@iamandreeabanica)

Andreea Marin

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Marin (@andreeamarinromania)

Mădălina Ghenea

Paula Seling

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Paula Seling (@paulaseling)

Elena Gheorghe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de ELENA (@elenagheorgheofficial)

Daniel Buzdugan

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Daniel Buzdugan (@danielbuzdugan)

Anca Lungu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Anca Lungu (@anca.lungu)

Ela Crăciun

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Ela Craciun (@elacraciun)

Marcel Pavel

Connect-R

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de CONNECT-R (@connectr)

Mirela Retegan

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Mirela Retegan (@mirela.retegan)

Simona Gherghe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Simona Gherghe | TV HOST (@simgherghe)

Mihaela Rădulescu

Carmen Brumă

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Carmen Bruma (@carmenbrumaofficial)

Anca Serea

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Anca Sina Serea (@anca_sina_serea)

Stefan Bănică Jr.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Stefan Banica (@stefanbanica.official)

Ela Craciun si-a imbracat cei trei copii in tricolor de 1 decembrie

Scrie un comentariu