Stiri externe

Vedetele care au iesit la mitingul femeilor din Washington

mitingul
Scris de Administrator

Mitingul femeilor din Washington a adunat mii de protestatari nu doar in orasele din SUA, ci in toata lumea. In sprijinul acestei miscari de strada anti-Trump au venit numeroase vedete de top care au dat amploare revoltei.

Prin mitingul de la Washington, americanii si vedetele care s-au alaturat protestului ii transmit presedintelui american Donald Trump ca nu il sustin si ca nu sunt de acord cu ideile pe care le exprima in discursurile publice. Mitingul promoveaza pacea, drepturile omului, toleranta, iubirea si egalitatea de sanse.

Iata ce vedete au iesit in strada la mitingul femeilor sau si-au exprimat public solidaritatea si ce au publicat pe paginile lor de socializare…

I love women. I live for my two daughters. And I am full of pride and unity with all women today.

O fotografie postată de Drew Barrymore (@drewbarrymore) pe

March like everyone’s watching

O fotografie postată de @amyschumer pe

O fotografie postată de @amyschumer pe

@happyhippiefdn @womensmarch @womensmarchla #womensmarchla #WMLA #whyimarch #hearourvoice #hh4pp

Un clip video postat de Miley Cyrus (@mileycyrus) pe

@happyhippiefdn @womensmarch @womensmarchla #womensmarchla #WMLA #whyimarch #hearourvoice #hh4pp

O fotografie postată de Miley Cyrus (@mileycyrus) pe

Representing here at Sundance! #womensmarch #marchonmain

O fotografie postată de Charlize Theron (@charlizeafrica) pe

Go Sisters! #womensmarch

O fotografie postată de Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) pe

Standing with my sisters today and EVERYDAY ❤️💖💛💚💙💜

O fotografie postată de @nicolerichie pe

❤ #womensmarchonwashington

O fotografie postată de Olivia Wilde (@oliviawilde) pe

everything #womensmarch #myrock #queeeent

Un clip video postat de Ariana Grande (@arianagrande) pe

#womensmarch LA ❤️✌🏻

O fotografie postată de Elizabeth Banks (@elizabethbanks) pe

My pussy is not up for grabs @womensmarch

O fotografie postată de Sophia Bush (@sophiabush) pe

#womensmarch #freedom #respect #dignity #werise 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

O fotografie postată de Katie Holmes (@katieholmes212) pe

Proud to support women everywhere today #womensupportingwomen #womensmarchlondon x VB

O fotografie postată de Victoria Beckham (@victoriabeckham) pe

Respect and support women ALWAYS #womensupportingwomen #womensmarchlondon 🌎

O fotografie postată de David Beckham (@davidbeckham) pe

💅🏻💅🏼💅🏽💅🏾💅🏿

O fotografie postată de badgalriri (@badgalriri) pe

Me w @Cher #womenslivesmatter @cancerschmancer

Un clip video postat de Fran Drescher (@officialfrandrescher) pe

Despre autor

Administrator

Scrie un comentariu