Stiri Interne

Pe cine urmareste Dana Budeanu pe Instagram

Scris de Ana Kozma

Are aproape 300.000 de urmaritori pe contul oficial de Instagram si peste 130.000 de abonati pe YouTube, insa iata pe cine urmareste Dana Budeanu pe Instagram!

Pe cine urmareste Dana Budeanu pe Instagram

Dana Budeanu este una dintre cele mai urmarite vedete autohtone pe retelele de socializare. Cel putin in ultimele luni, cand postarile si filmuletele ei au devenit virale in mediul online.

Designerul are aproape 300.000 de urmaritori pe Instagram si aproximativ 100.000 pe contul oficial de Facebook. Contul ei de YouTube a strans, in doar cateva luni, cam 130.000 de abonati si aproape 11 milioane de vizionari.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

va rup pe genunchi

O postare distribuită de Dana Budeanu (@danajustlove) pe

Stim deja ca este cool ca numarul urmaritorilor pe care ii ai pe Instagram sa fie considerabil mai mare decat cel al conturilor pe care le urmaresti la randul tau. Ei bine, Dana Budeanu urmareste doar 223 de conturi de Instagram

Iata care sunt cateva dintre paginile carora Dana Budeanu le-a dat follow pe reteaua de socializare! Sunt atat vedete autohtone, cat si vedete internationale.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

In @miumiu mood for today. And beauty look by @aleksandrakirienko

O postare distribuită de Lena Perminova (@lenaperminova) pe

Lena Perminova

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) pe

Alessandra Ambrosio

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Anastasia Soare (@anastasiasoare) pe

Anastasia Soare

 

Vezi această postare pe Instagram

 

How’s your week so far? 🤎 Took this picture yesterday cuz I ran out of pics to post.

O postare distribuită de •AntoniA• (@antonia) pe

Antonia

 

Vezi această postare pe Instagram

 

linkinbio

O postare distribuită de Lana Del Rey (@lanadelrey) pe

Lana Del Rey

Tudor Chirila

Ana Morodan

 

Vezi această postare pe Instagram

 

@MarkWahlberg is the sexiest Bostonian I know. Watch tomorrow.

O postare distribuită de Ellen DeGeneres (@theellenshow) pe

Ellen DeGeneres

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Come into the ❌ Zone……………. #madamextheatre #legrandrexparis

O postare distribuită de Madonna (@madonna) pe

Madonna

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Gata! Incepe weekendul… voi ce planuri aveti? 🍿

O postare distribuită de Catalin Maruta (@catalin_maruta) pe

Catalin Maruta

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Berecleanu (@andreeaberecleanu) pe

Andreea Berecleanu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

high five my tongue with your tongue 👅

O postare distribuită de EMIL RENGLE (@rengle.now) pe

Emil Rengle

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Monica Bellucci (@monicabellucciofficiel) pe

Monica Bellucci

 

Vezi această postare pe Instagram

 

I love u buttface

O postare distribuită de chrissy teigen (@chrissyteigen) pe

Chrissy Teigen

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Heidi Klum (@heidiklum) pe

Heidi Klum

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Ce faci?

O postare distribuită de Lidia Buble (@lidiabuble) pe

Lidia Buble

 

Vezi această postare pe Instagram

 

#friendslikefamily

O postare distribuită de Elena Basescu (@elenabasescu) pe

Elena Basescu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Have a great weekend!Namaste🙏

O postare distribuită de Ileana Lazariuc (@ileanalazariuc) pe

Ileana Lazariuc

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Mihai Bobonete (@mihai.bobonete) pe

Mihai Bobonete

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Cand realizezi ca s-a dus weekend-ul 🤦‍♀️

O postare distribuită de Andreea Ioana (@andreeaesca) pe

Andreea Esca

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Jennifer Lopez (@jlo) pe

Jennifer Lopez

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de 💄Dita Von Teese (@ditavonteese) pe

Dita Von Teese

 

Vezi această postare pe Instagram

 

@gymbeamro

O postare distribuită de Alex Velea (@iamvelea) pe

Alex Velea

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Mihaela Schwartzenberg (@mihaelaradulescuschwartzenberg) pe

Mihaela Radulescu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

eu cand aflu ca si maine va fi ☀

O postare distribuită de smiley_omul (@smiley_omul) pe

Smiley

 

Vezi această postare pe Instagram

 

#unzeceperfect

O postare distribuită de Andra (@andra) pe

Andra

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Delia (@delia) pe

Delia

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andi Moisescu (@andimoisescu) pe

Andi Moisescu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Amalia Nastase (@amalianastase) pe

Amalia Nastase

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Adela Popescu (@adela_popescu) pe

Adela Popescu

Ce pantofi poarta Dana Budeanu

Despre autor

Ana Kozma

Scrie un comentariu