Stiri externe Stiri Interne

Cum si-au impodobit vedetele brazii de Craciun

Scris de Ana Kozma

Fie ca vobim despre vedetele autohtone sau celebritatile de peste Ocean, toate au fost cuprinse de spiritul Craciunului. Iata cum au ales sa isi impodobeasca brazii anul acesta!

Cum si-au impodobit vedetele brazii de Craciun

Este Ajunul Craciunului, insa vedetele si-au impodobit deja brazii de cateva zile bune. Iata cum au ales sa decoreze pomii nume celebre din showbiz-ul authoton si international si in ce culori au ales globurile si ornamentele de sarbatoare!

Andreea Balan

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Balan (@andreeabalanofficial) pe

Dana Rogoz

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Dana Rogoz (@danarogoz) pe

Adela Popescu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Adela Popescu (@adela_popescu) pe

Andreea Banica

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Banica (@iamandreeabanica) pe

Ela Craciun

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Ela Craciun (@elacraciun) pe

Adelina Pestritu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de A D E L I N A E •D •A (@adelina.pestritu) pe

Andreea Antonescu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Antonescu (@andreeaantonescu) pe

Gabriela Cristea

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Tavi Clonda (@taviclonda) pe

Andreea Raicu

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Andreea Raicu (@araicu) pe

Kylie Jenner

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Kylie ✨ (@kyliejenner) pe

Khloe Kardashian

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Khloé (@khloekardashian) pe

Celine Dion

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Céline Dion (@celinedion) pe

Victoria Beckham

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Victoria Beckham (@victoriabeckham) pe

Melania Trump

 

Vezi această postare pe Instagram

 

“The Spirit of America” #ChristmasWhiteHouse2019

O postare distribuită de First Lady Melania Trump (@flotus) pe

Vedetele il asteapta pe Mos Craciun cu brazii impodobiti

Despre autor

Ana Kozma

1 comentariu

Scrie un comentariu