Evenimente Style Judgement

Cum s-au imbracat vedetele la festivalul Coachella

Scris de Alexandru Manea

Festivalul de muzica Coachella se desfasoara zilele acestea in California, iar printre petrecareti se afla si cunoscute vedete de la Hollywood. Iata cum s-au imbrcat acestea la concertele in aer liber la care au participat.

Cum s-au imbracat vedetele la festivalul Coachella

Festivalul de muzica Coachella se desfasoara zilele acestea in California, ocazie pentru vedetele de la Hollywood sa participe, la randul lor, la concertele in aer liber atat de asteptate de iubitorii muzicii. Iata cum au ales acestea sa se imbrace la spectacolele la care au luat parte zeci de mii de oameni.

Hailee Steinfeld

Taylor Hill si Lais Ribeiro

Martha Hunt

Jasmine Tooks

Frieda Pinto

Alessandra Ambrosio

Victoria Justice

Ashley Tisdale

Let’s get this fest started … 🌟🦋✌️🎉🦄🌈💖

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

my girls @victoriassecret #vsangeloasis

A post shared by Martha Hunt (@marthahunt) on

And it all begins

A post shared by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

Thank Goddess ✨💫🌙 📸@janellshirtcliff

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

highlighter hair 🌈

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

jordyns like .. don’t do it bitch!

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

#squad hanging at the @revolve party!!! #hotelRevolve #RevolveFestival

A post shared by Shay Mitchell (@shaym) on

The cover of my future album. #hmlovescoachella #hmpartners

A post shared by Lili Reinhart (@lilireinhart) on

Coachella weekend has begun…

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

hangin @bumble 😛 #winterbumbleland #ad

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Hangin at the @chevrolet Bootsy Bellows party today #FindNewRoads #ad 🤙🏼🤙🏼

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on

Scrie un comentariu