Stiri Interne

Cum au petrecut vedetele Pastele in izolare

Scris de Ana Kozma

La fel ca noi toti, si vedetele au petrecut anul acesta primul Paste in izolare! Iata cum au sarbatorit in propriile case, departe de prieteni, familie si oameni dragi!

Cum au petrecut vedetele Pastele in izolare

Anul acesta Pastele a fost unul cu totul inedit pentru intreaga omenire. A fost primul si speram ultimul Paste petrecut in izolare. Exclusiv acasa, fara a merge la Biserica in noaptea de Inviere si fara sa ii putem avea fizic alaturi de noi pe cei dragi. Iata cum au sarbatorit vedetele Pastele in izolare!

 

Vezi această postare pe Instagram

 

❤Paste fericit! Pace si liniste! Sa ne vedem cu bine, curand, sanatosi si plini de viata! ☀Reinviere!

O postare distribuită de smiley_omul (@smiley_omul) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Cele mai mari bucurii #familia

O postare distribuită de Adrian Sina (@adriansina) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Iubire, fericire, sanatate, pace, liniste, toate sa ajunga in casele voastre. Paste fericit! 🌸🦋🌺🐇

O postare distribuită de Andreea Banica (@iamandreeabanica) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Paste Fericiiit! 👩👧👧🤩💫🙏 🤗 Am ciocnit oua cu Elluta, am mancat si am dansaat ❤

O postare distribuită de Andreea Balan (@andreeabalanofficial) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Hristos a inviat! 🙏

O postare distribuită de Valentina Pelinel (@valentinapelinel) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Bună dimineața, soare! Hristos a înviat! 🙏

O postare distribuită de Andreea Marin (@andreeamarinromania) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Hristos a inviat! ❤ Happy Easter!🐰 _Agurida❌❌ #loredana #lori #loredanagroza

O postare distribuită de LOREDANA (@loredanagroza) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy Easter everyone! Stay happy! 😊🐰 #happyeaster #bunny #love #peaceonearth #begood #loveisfree #happy #good #great #rebirth #staypositive

O postare distribuită de Ellie White (@elliewhitemusic) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Paște fericit, dragii noștri! 🐇🌷 Ce ați făcut azi? ❤

O postare distribuită de Ela Craciun (@elacraciun) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Paste fericit alaturi de cei dragi ! 🙏🏼

O postare distribuită de Simona Halep (@simonahalep) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

HRISTOS A ÎNVIAT! Va doresc un Paste fericit și liniștit alături de cei dragi, plin de iubire și speranța!🙏🙏🙏❤❤❤😘

O postare distribuită de Catalin Botezatu (@catalinbotezatu1) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Minunile exista! Patrunjel si Cartofior au stat 7 MINUTE, dupa ceas, linistiti pe paturica. 😅 Paste linistit si voua!

O postare distribuită de Adela Popescu (@adela_popescu) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Hristos a Înviat! 🙏❤ Un Paşte Fericit tuturor!

O postare distribuită de LORA (@loraofficial) pe

15 vedete transmit recomandari pentru o izolare la domiciliu eficienta, in noua campanie YOLO Media, #UnitiNeVaFiBine

Scrie un comentariu