Stiri Interne

Cum au petrecut vedetele de Revelion

Scris de Ana Kozma

Multe dintre vedetele autohtone au postat pe Instagram fotografii si urari din timpul petrecerilor la care au participat in noaptea dintre ani. Iata aici cateva exemple!

Cum au petrecut vedetele de Revelion

Vedetele, dar si oamenii obisnuiti, nu pot sta prea mult departe de social media. Mai ales in noaptea dintre ani cand cu totii suntem tentati sa postam fotografii si urari pe Facebook si Instagram. La fel s-a intamplat si la Revelionul 2020. Iata ce au ales sa posteze vedetele pe retelele de socializare!

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Let’s start the party @arismelkior ❤💃 #2020

O postare distribuită de Andreea Ioana (@andreeaesca) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

La mulți ani! Să nu amânați ceea ce vă doriți cu adevărat! Fie ca 2020 să fie anul în care vi se îndeplinesc visurile! 🎉🎉🎉

O postare distribuită de Andra (@andra) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

La multi ani!❤❤❤

O postare distribuită de Andreea Antonescu (@andreeaantonescu) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Cu Danuca si fetita ei in seara de Revelion. ❤ Cand ne-am facut mari? Cand? #forever #friends #love #momtobe

O postare distribuită de Adela Popescu (@adela_popescu) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy New Year! 💃🏽🥂✨

O postare distribuită de Andreea Raicu (@araicu) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy New Year!❤🍾 Let’s start the party!

O postare distribuită de Alexia Eram♛ (@alexiaeram) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Gata pentru 2020? Sa aveti un an minunat cu visuri implinite! 💙 @kreskovavodka

O postare distribuită de •AntoniA• (@antonia) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

@royalcaribbean Va doresc un an plin de realizări, sănătate și iubire!!!! 😘❤🎊🎆🎈

O postare distribuită de Catalin Botezatu (@catalinbotezatu1) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Să aveți un an plin de bucurii! Iubiți, râdeți, iertați! Să aveți un 2020 de nota 20! 🎉

O postare distribuită de Catalin Maruta (@catalin_maruta) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

La multi ani, 2020! Dress: @anaideofficial

O postare distribuită de ELENA (@elenagheorgheofficial) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

La multi ani! #2020 💫❤💫

O postare distribuită de Valentina Pelinel (@valentinapelinel) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

#FrișcăPeCard

O postare distribuită de dani otil (@daniotil) pe

Ce interventii fine si-a facut Claudia Pavel pentru vacanta de Revelion din Los Angeles

1 comentariu

Scrie un comentariu