Stiri externe Style Judgement

Cele mai tari costume de Halloween purtate de vedete în 2020

Scris de Ana Kozma

Chiar dacă suntem în plină pandemie, vedetele de peste Ocean au sărbătorit Halloween-ul prin costumații care mai de care mai spectaculoase. Și pentru că nu s-au putut afișa la petreceri cu ștaif, ca în alți ani, au făcut-o pe rețelele de socializare.

Cele mai tari costume de Halloween purtate de vedete în 2020

Vedetele de peste ocean s-au costumat și anul acesta, de Halloween, într-un mod impresionant. Iată ce creative au fost și cum au surprins pe toată lumea prin aparițiile lor. Nu la evenimente cu ștaif, interzise în această perioadă pe fondul pandemiei, ci pe rețelele de socializare.

Bella Hadid

Nicole Kidman

Cardi B

 

Vezi această postare pe Instagram

 

MEDUSA outfit @laureldewitt snake body @sirbabajagne

O postare distribuită de Cardi B (@iamcardib) pe

Kylie Jenner

 

Vezi această postare pe Instagram

 

King Cobra 🐍 thank you @muglerofficial @cadwallader 🤍

O postare distribuită de Kylie 🤍 (@kyliejenner) pe

Gigi Hadid

 

Vezi această postare pe Instagram

 

choose your player 🕹🎃

O postare distribuită de Gigi Hadid (@gigihadid) pe

Halle Berry

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Clown on people ! Happy Halloween! 🎃🕸💀

O postare distribuită de Halle Berry (@halleberry) pe

The Weeknd

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de The Weeknd (@theweeknd) pe

Demi Lovato

Chrissy Teigen și John Legend

 

Vezi această postare pe Instagram

 

my spidey

O postare distribuită de chrissy teigen (@chrissyteigen) pe

Sarah Michelle Gellar

 

Vezi această postare pe Instagram

 

“May the odds, be ever in your favor”

O postare distribuită de Sarah Michelle (@sarahmgellar) pe

Courteney Cox

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Not the bangs!!!!!!!! 😱😱😱 #scream #ghostface #halloween

O postare distribuită de Courteney Cox (@courteneycoxofficial) pe

Miley Cyrus

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy Miley-Ween! 💀🖤👻

O postare distribuită de Miley Cyrus (@mileycyrus) pe

Rebel Wilson

 

Vezi această postare pe Instagram

 

HAUNTe COUTURe 🎃

O postare distribuită de Rebel Wilson (@rebelwilson) pe

Kendall Jenner

 

Vezi această postare pe Instagram

 

“don’t call me babe” happy halloween! GO VOTE!!! me as Pamela Anderson in Barb Wire 📸 by my angel @amberasaly

O postare distribuită de Kendall (@kendalljenner) pe

Kate Beckinsale

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Should ideally have met in primary school, making up for it now. Happy almost Halloween- DON’T DREAM IT,BE IT 💋💋💋 #2kates

O postare distribuită de Kate Beckinsale (@katebeckinsale) pe

Kim Kardashian

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Carole Baskin, Joe Exotic and our tigers 🐅 #Halloween2020

O postare distribuită de Kim Kardashian West (@kimkardashian) pe

Halsey

 

Vezi această postare pe Instagram

 

It takes my breath away! Well it would if I had any…

O postare distribuită de halsey (@iamhalsey) pe

Paris Hilton

 

Vezi această postare pe Instagram

 

What type of Halloween babe are you? 😉🎃😈🔥

O postare distribuită de Paris Hilton (@parishilton) pe

Vanessa Hudgens

Kylie Jenner

 

Vezi această postare pe Instagram

 

it’s morphin’ time

O postare distribuită de Kylie 🤍 (@kyliejenner) pe

10 filme horror clasice pe care să le vizionezi de Halloween

Scrie un comentariu