Stiri Interne

Cele mai frumoase prezentatoare de la sport din România

Scris de Ana Kozma

Se știe despre prezentatoarele știrilor din sport că au cel puțin un lucru în comun, indiferent de postul tv la care activează. Arată formidabil! Iată care sunt cele mai frumoase prezentatoare de la sport din România!

Cele mai frumoase prezentatoare de la sport din România

Sunt cu siguranță toate pasionate de lumea sportului, dar prezentatoarele știrilor sportive mai au un lucru în comun. Indiferent de postul de telviziune pentru care lucrează, toate sunt extrem de frumoase!

Simona Țăranu – Digi Sport

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Simona Taranu (@simona.taranu)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Simona Taranu (@simona.taranu)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Simona Taranu (@simona.taranu)

Corina Caragea – Pro TV

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Corina Caragea (@corinacaragea)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Corina Caragea (@corinacaragea)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Corina Caragea (@corinacaragea)

Ramona Păun – Pro TV

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Ramona Păun (@ramona_paun)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Ramona Păun (@ramona_paun)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Ramona Păun (@ramona_paun)

Camelia Bălțoi – Antena 1

Roxana Ghiorghian – Antena 1

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Roxana Ghiorghian (@roxana.ghiorghian)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Roxana Ghiorghian (@roxana.ghiorghian)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Roxana Ghiorghian (@roxana.ghiorghian)

Alexandra Tudor – Antena 1

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Alexandra Tudor (@alexandra_tudor)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Alexandra Tudor (@alexandra_tudor)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Alexandra Tudor (@alexandra_tudor)

Anca Serea – Prima TV

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Anca Sina Serea (@anca_sina_serea)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Anca Sina Serea (@anca_sina_serea)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Anca Sina Serea (@anca_sina_serea)

Eda Marcus – TVR

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Eda Marcus (@eda_marcus)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Eda Marcus (@eda_marcus)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Eda Marcus (@eda_marcus)

Raluca Moș – Look Sport +

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Raluca Mos (@ralucamos)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Raluca Mos (@ralucamos)

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Raluca Mos (@ralucamos)

Ce sport face Loredana Groza ca să arate atât de bine

Scrie un comentariu