ADPM Coffee Break Stiri externe

Ce mesaje au pus marile vedete pe social media de Valentine’s Day

Scris de Ana Kozma

Valentine’s Day nu a putut trece neobservata pe social media nici in cazul vedetelor internationale. Iata ce mesaje au ales sa posteze acestea pe retelele de socializare de Ziua Indragostitilor.

Ce mesaje au pus marile vedete pe social media de Valentine’s Day

Ieri, de Valentine’s Day, retelele de socializare au fost invadate de inimioare, declaratii de dragoste siropoase si de fotografii cu cupluri fericite.

Cum sa te imbraci de Valentine’s Day

Chiar si vedetele cunoscute din showbiz au tinut ca, de Ziua Indragostitilor, sa isi manifeste dragostea pentru partenerii lor.

Sfaturi de la specialisti: Unde sa iti petreci anul acesta Ziua Indragostitilor

Iata cateva din cele mai interesante postari ale celebritatilor de Valentine’s Day.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy Valentines Day babe!!! I love you so much! 🥰

O postare distribuită de Kim Kardashian West (@kimkardashian) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

I get to be his valentine forevaaa evaaa???? 😻😻

O postare distribuită de Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

happy valentine’s day ✉️🌫 tons of limited #thankunext⁠ ⁠ items are available now 🖤💎🌪shop.arianagrande.com

O postare distribuită de Ariana Grande (@arianagrande) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

must be dreaming!! 🌹…

O postare distribuită de Kylie (@kyliejenner) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Love my Valentine! ❤️ #9years of love and putting up with all my picture taking 🥰

O postare distribuită de Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

❤️ happy v day lovers ❤️

O postare distribuită de Dua Lipa (@dualipa) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Thank you for always bending down to hug me … I promise I will always meet you in the middle on my tippiest toes! I love you Valentine! @liamhemsworth

O postare distribuită de Miley Cyrus (@mileycyrus) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

The greatest thing you’ll ever learn is just to love and be loved in return. 😉❤️️ Happy #ValentinesDay, everyone xx #MoulinRouge

O postare distribuită de Nicole Kidman (@nicolekidman) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy Valentine’s day! Te amo! ❤️ Photo: @ninomunoz

O postare distribuită de Gisele Bündchen (@gisele) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

So lucky to call these three my valentines for all these years. 💕

O postare distribuită de Michelle Obama (@michelleobama) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy Valentine’s Day…❤️❤️❤️ 😍😘

O postare distribuită de Princess Eugenie (@princesseugenie) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy happy Valentine’s Day. Sending everyone so much love! ✨💘🦋

O postare distribuită de Miranda (@mirandakerr) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy Valentine’s Day to the extraordinarily smart, beautiful, funny, one and only @MichelleObama. It’s true; she does get down to Motown.

O postare distribuită de Barack Obama (@barackobama) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

She wakes me up so gently ❤️

O postare distribuită de Lena Dunham (@lenadunham) pe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Me and my girl. Luckiest man in the world. Love you baby 😘

O postare distribuită de bb🌷 (@brooklynbeckham) pe

Despre autor

Ana Kozma

Scrie un comentariu