Stiri externe

Ce au postat vedetele pe Instagram de la Coachella 2019

Scris de Ana Kozma

Ca in fiecare an, celebrul Festival Coachella aduna laolalta oameni obisnuiti si vedete. Si pentru ca nu puteau sa nu marcheze evenimentul printr-o multime de postari pe retelele de socializare, astazi vedem impreuna fotografiile celebritatilor de la Coachella 2019!

Ce au postat vedetele pe Instagram de la Coachella 2019

An de an, festivalul californian Coachella strange sute de mii de oameni dornici de distractie, dar si vedete de prima clasa. Nici editia din 2019 nu a facut exceptie. Iata celebritatile care au participat anul acesta la Coachella, dar si ce au postat pe Instagram direct de la festival!

Top 20 tinute street style la Coachella 2019!

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Coachella for the night with T

O postare distribuită de Selena Gomez (@selenagomez) pe

Selena Gomez

 

Vezi această postare pe Instagram

 

back! 🌞🌵🌅 day one

O postare distribuită de Gigi Hadid (@gigihadid) pe

Gigi Hadid

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Bubble gum 🌸

O postare distribuită de ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) pe

Winnie Harlow

 

Vezi această postare pe Instagram

 

🤗 loving these braids done by @braidedbytee @hairareus

O postare distribuită de HEIR JORDYN (@jordynwoods) pe

Jordyn Woods

 

Vezi această postare pe Instagram

 

I was trying to mimic the ride behind me but then got dizzy after this pic… 🤪✌🏽 @revolve #revolvefestival #revolvepartner

O postare distribuită de Shay Mitchell (@shaymitchell) pe

Shay Mitchell

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Happy gallll

O postare distribuită de Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) pe

Vanessa Hudgens

 

Vezi această postare pe Instagram

 

LV🎀CC

O postare distribuită de CARDIVENOM (@iamcardib) pe

Cardi B

 

Vezi această postare pe Instagram

 

#RevolveFestival today🌻 @revolve

O postare distribuită de Stella! (@stellamaxwell) pe

Stella Maxwell

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Ready to slay #Coachella. 🔥

O postare distribuită de Paris Hilton (@parishilton) pe

Paris Hilton

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Coachellaaaaa … 🌈✨🎡🎉 Gal Goddesses takeover ☽❍☾ #coachella2019 📸 @ingefonteyne

O postare distribuită de Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) pe

Alessandra Ambrosio

 

Vezi această postare pe Instagram

 

🌴

O postare distribuită de Cindy Crawford (@cindycrawford) pe

Cindy Crawford

 

Vezi această postare pe Instagram

 

1975 was my fave. See u at our decked out party tonight 😍

O postare distribuită de BELLA (@bellathorne) pe

Bella Thorne

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Ashlee Simpson Ross (@ashleesimpsonross) pe

Ashlee Simpson

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Girlz N The Hood @revolve #revolvefestival

O postare distribuită de Olivia Culpo (@oliviaculpo) pe

Olivia Culpo

 

Vezi această postare pe Instagram

 

@revolve #REVOLVEfestival #ad

O postare distribuită de Kendall (@kendalljenner) pe

Kendall Jenner

Rachel Zoe

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Jaden Smith (@c.syresmith) pe

Jaden Smith

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Tankies for having me 🌸@revolve 🌸 #revolvefestival

O postare distribuită de SZA (@sza) pe

SZA

 

Vezi această postare pe Instagram

 

d&m at h&m #ad @hm_man #HMxMe #HMFestival

O postare distribuită de Darren Criss (@darrencriss) pe

Darren Criss

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Desert Shrimp

O postare distribuită de Emily Ratajkowski (@emrata) pe

Emily Ratajkowski

 

Vezi această postare pe Instagram

 

<❤️>

O postare distribuită de ∴ The Main Maenad ∴ (@willowsmith) pe

Willow Smith

Annalynne McCord

 

Vezi această postare pe Instagram

 

Doin the damn thing out here in the desert 🌵😏

O postare distribuită de Kendra Wilkinson (@kendrawilkinson) pe

Kendra Wilkinson

Despre autor

Ana Kozma

Scrie un comentariu