Stiri externe

A fost Thanksgiving Day în America. Ce au postat vedetele pe Instagram!

Scris de Ana Kozma

Ieri a fost Thanksgiving Day în America. O Zi a Recunoștinței diferită de cele din alți ani, în care restricțiile actuale nu le-au permis americanilor să îi aibă alături pe toți cei dragi. Iată ce au postat vedetele pe Instagram.

A fost Thanksgiving Day în America. Ce au postat vedetele pe Instagram!

Joi, 26 noiembrie, a fost Thanksgiving Day în America. Nu a fost o sărbătoare obișnuită. Asta deoarece restricțiile impuse în contextul pandemiei i-a ținut pe oameni departe de cei dragi. Dacă în alți ani se strângeau familii numeroase la aceeași masă, anul acesta nu a mai fost posibil așa ceva. Iată așadar ce au postat vedetele pe Instagram de Ziua Recunoștinței.

Jennifer Aniston

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Nicole Kidman

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Nicole Kidman (@nicolekidman)

Rebel Wilson

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Rebel Wilson (@rebelwilson)

Kate Hudson

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Kate Hudson (@katehudson)

Halle Berry

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Halle Berry (@halleberry)

Joe și Jill Biden

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Joe Biden (@joebiden)

Kamala și Doug Harris

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Kamala Harris (@kamalaharris)

Katie Holmes

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Katie Holmes (@katieholmes212)

Hillary Clinton

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Hillary Clinton (@hillaryclinton)

Reese Witherspoon

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Karlie Kloss

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Karlie Kloss (@karliekloss)

Michelle Obama

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Michelle Obama (@michelleobama)

Zooey Deschanel

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Zooey Deschanel (@zooeydeschanel)

Ce au pus pe masa Kardashian, Rihanna si Jennifer Lopez de Ziua Recunostintei

Scrie un comentariu